#ETSMESDELQUEIMAGINES

TRIA LES TEVES ACTIVITATS I CENTRES DiR

Sponsors:

ASICS logo GATORADE logo
SELECCIONA
ACTIVITAT
SELECCIONA
CLUB
FILTRES

SELECCIONAR RANG HORARI

MATÍ
TARDA
NIT

SELECCIONA CENTRE

SELECCIONA ACTIVITAT

07:15
08:10

Aprima´t

Sala 3 / Axel

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

07:15
08:25

Ioga DiR

Sala 6 / Carlos Alberto

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

07:30
08:15

SpinDiR

Sala 1 / SILVIA

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

08:15
09:10

D-Tono/Cul10

Sala 3 / Axel

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

08:30
09:15

SpinDiR

Sala 1 / SILVIA

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

08:30
09:20

Aqua Hit

Sala P / Jenifer

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

09:15
10:10

Body Pump

Sala 3

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

09:30
10:15

SpinDiR

Sala 1 / SILVIA

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

09:30
10:20

Aqua Aprimat

Sala P / Jenifer

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

10:00
10:55

Zumba

Sala 4 / Georgina

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

10:00
10:55

Pilates Plus

Sala 6 / Marcel

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

10:15
11:10

D·Total Body

Sala 3 / Axel

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

10:30
11:20

Aqua Total Body

Sala P / Jenifer

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

11:00
11:55

Cuida´t Estiraments

Sala 4 / Georgina

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

11:15
12:10

Country

Sala 3 / MARIA

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

11:15
12:10

Cul10

Sala 6 / Fernando

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

12:15
13:10

Zumba/Estiraments

Sala 4 / Fernando

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

13:15
14:10

D-Tono/Cul10

Sala 3 / Neus

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

13:15
14:10

Body Pump

Sala 4 / Fernando

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

13:30
14:15

SpinDiR

Sala 1 / Rúben

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

14:15
15:00

Aqua-DiR

Sala P / Olga

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

14:15
15:10

Body Pump

Sala 3 / Neus

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

14:15
15:10

Zumba/Cul10

Sala 4 / Fernando

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

14:15
15:10

Ashtanga Ioga

Sala 6 / OSCAR

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

14:30
15:15

FULLBodyCYCLE

Sala 1 / Rúben

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

15:15
16:10

Zumba

Sala 3 / AITOR

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

16:15
17:10

Body Pump

Sala 4 / AITOR

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

17:15
18:10

Zumba

Sala 4 / Imran

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

17:30
18:15

SpinDiR

Sala 1 / José Carlos

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

18:15
19:10

Pilates Plus

Sala 3 / MANUELA

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

18:15
19:10

Body Combat

Sala 4 / Imran

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

18:15
19:10

Tai-txi

Sala 6 / Weihong

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

18:30
19:15

SpinDiR

Sala 1 / José Carlos

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

18:30
19:25

Aqua Hit

Sala P / Julian

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

19:15
20:00

Boxa Olímpica

Sala 4 / IRENE

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

19:15
20:10

Body Pump

Sala 3 / Eva

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

19:15
20:10

Flow Ioga

Sala 6 / Mónica

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

19:30
20:15

SpinDiR

Sala 1 / Jose

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

20:00
20:55

Zumba

Sala 4 / Imran

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

20:15
21:10

Step

Sala 3 / Eva

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

20:15
21:10

Capoeira

Sala 6 / Silva

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

20:15
21:45

Run with us DiR

Sala 5 / ANNA

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

20:30
21:15

SpinDiR

Sala 1 / Jose

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27

21:00
21:55

Body Pump

Sala 4 / Imran

DiR Diagonal
Ganduxer, 25-27